„A Wy to kto?”, czyli kilka słów o nas

my

Jedną z odpowiedzi na pytanie zadane w tytule jest: osobami odpowiedzialnymi za blog „Zapowiedz”. Nasz zamiar jest taki, aby opowiadać tu o ludziach i to właśnie oni będą tematem przewodnim naszych wpisów. Nie możemy natomiast mówiąc o innych, nie wspomnieć nic o nas, gdyż uważamy, że to jeden ze sposobów, który pozwoli nam otworzyć dla Was naszego rozmówcę. No dobra! To kim jesteśmy?

Natalia

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew”.

Morze

W zasadzie to słowa tej piosenki mówią o niej wszystko. Pod warunkiem, że obok jej kocyka znajduje się talerzyk z arbuzem bądź kocyk z nadrukowanym motywem arbuza. Albo najlepiej jedno i drugie! A gdy tylko sezon plażowy się kończy, z niecierpliwością wyczekuje pierwszego śniegu. Nie da się ukryć, że w naszym obecnym klimacie, takie czekanie jest trudne i wymaga dużo cierpliwości.

Karolina

Tu również wystarczy utwór. Jaki? „Jesteśmy na wczasach w tych góralskich lasach”.

Góry

Karolina bowiem kocha góry, zwłaszcza wtedy, gdy termometr wskazuje 30 stopni, a jedyny szron jaki widzi, to ten w lodówce. No i Bon Jovi! Któż z jej znajomych nie wie o tym, że aby uspokoić jej skołatane nerwy, wystarczą pierwsze dźwięki ulubionego zespołu. Ewentualnie, można ją jeszcze przykryć kocem, gdy temperatura jest niższa niż 26 stopni.

Co nas łączy?

Tak naprawdę, mimo różnic, posiadamy także wiele wspólnego: od zamiłowania do Polskiego Języka Migowego, po uczestnictwo w wielu wydarzeniach kulturalnych, aż do picia kawy. 😉 Jednak najważniejszą cechą wspólną jest przede wszystkim ciekawość świata i ludzi o czym już niebawem się przekonacie. 😉