Hej! Jesteśmy Karolina i Natalia i wspólnie tworzymy Zapowiedz.

To miejsce powstało na początku 2020 roku. Zaczęło się niewinnie, ponieważ uświadomiłyśmy sobie, że w naszym otoczeniu jest bardzo dużo osób o niezwykłych pasjach i sposobach na życie. Zależało nam, aby stworzyć przestrzeń, gdzie możliwe będzie pokazanie takich osób światu. Dlatego to wywiady były głównym powodem, dla którego rozpoczęłyśmy prowadzenie bloga.

Zapowiedz zrodziło się z ogromnej ciekawości ludzi, świata, miejsc oraz historii. Dlatego też z czasem powstawały kolejne cykle i obecnie znajdziecie u nas, obok wywiadów, cykl o Kolekcjonerach czy Muzykach. Dzielimy się również wrażeniami z podróży po Polsce w Zapowiedz miasto i udziału w wydarzeniach kulturalnych w Zaplątani w kulturę. A w Zapowiadankach poruszamy tematy czasem lekkie i humorystyczne, a czasem nie do końca łatwe, ale bardzo nam bliskie i w naszym odczuciu potrzebne społecznie.

Jeżeli interesuje Was kim są autorki tego bloga, to z przyjemnością opowiedziałyśmy Wam trochę na ten temat we wpisie A Wy to kto?

Zapraszamy do czytania! Rozgośćcie się i zostańcie z nami na dłużej!

Czekamy na Was również na Instagramie, Facebooku i TikToku.

Współpraca

  • Znacie ciekawe osoby, z którymi mogłybyśmy przeprowadzić wywiad? A może sami jesteście pasjonatami i macie ochotę z nami porozmawiać? Nasze cykle: Rozmowy, Kolekcjonerzy, Poznaj Muzyków stoją przed Wami otworem!
  • Jeśli zaś macie pomysł, propozycję lub chęć na napisanie wspólnie z nami artykułu, również nie wahajcie się odezwać! 🙂
  • Jesteście Artystami i interesuje Was kwestia współpracy oraz wsparcia Waszych działań?
  • Organizujecie wydarzenie, premierę płyty lub EP-ki i szukacie patrona medialnego?
  • A może macie jakąś propozycję współpracy, o jakiej nam się nawet nie śniło?

Napiszcie do nas maila na: info@zapowiedz.org bądź odezwijcie się na Instagramie lub Facebooku. 🙂