Patryk Pietrzak już niebawem w Krakowie! Jakie nowości muzyczne szykuje dla słuchaczy?

Już w maju, w Krakowie odbędzie się koncert Patryka Pietrzaka. Artysta wykona na nim swoje najbardziej znane utwory, ale nie zabraknie również muzycznych niespodzianek. Zobaczcie, dlaczego warto zarezerwować sobie 12 maja na tę muzyczną ucztę.

Patryk Pietrzak – o artyście

Urodził się w Łodzi 19 sierpnia 1991 roku. Tam też tworzy i mieszka. Tekściarz, multiinstrumentalista, songwriter, aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Przez lata był wokalistą oraz współtwórcą muzyki i autorem tekstów zespołu Ted Nemeth. Debiutował solowym albumem „OK BOOMER” (Mystic Production) w 2021 roku. Jego singiel „Maryś” dotarł do 1 miejsca „LP” Radia 357.

Wiosną tego roku ukażą się „Maczugi” – to kolejny singiel zwiastujący drugi solowy album Patryka Pietrzaka. Zakamuflowana w sentymentalnej podróży do przeszłości historia mogłaby być materiałem na kino drogi, którego akcja dzieje się w samochodzie, nocą, w jednym z większych miast. Bohaterowie tego filmu powinni ze sobą porozmawiać, mają sobie dużo do powiedzenia, powinni do siebie pojechać. To sentyment bajek oglądanych na kineskopowym telewizorze. Leniwy taniec. Myślenie życzeniowe. Romantyzowanie. Jeżeli te zdania nie są dla Ciebie niezrozumiałym bełkotem, znajdziesz w tej muzyce coś dla siebie.

Wcześniej drugi album artysty zapowiedział singiel „Więcej”. Emitowany był w kilku najważniejszych rozgłośniach radiowych w kraju z Radiem 357 i Nowy Świat na czele. Od strony produkcyjnej nad utworami czuwał Aleksander Boroś, którego usłyszycie też w live bandzie na trasie koncertowej. Skład uzupełni „Matiz”, perkusista, który występował z Patrykiem w Ted Nemeth. Do zobaczenia pod sceną!

Patryk Pietrzak z zespołem:
12 maja 2024, niedziela, godz. 19:00
Tu i Ówdzie, ul. Wiślna 5, Kraków
Support: rajku
Bilety: 35 zł – do końca kwietnia, 45 zł – od 1 maja do 11 maja, 50 zł – w dniu koncertu
Dostępne na stronie biletomat.pl
Wydarzenie na Facebooku

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.