Koncert w mieszkaniu? Zuzanna zaprasza słuchaczy na wyjątkowy koncert już w tę sobotę

źródło: Facebook

Akcja House Gig to wyjątkowy koncert Zuzanny w domowym zaciszu. Chociaż tak naprawdę słowo „zacisze”, jest tu użyte nad wyraz, ponieważ tym razem w Krakowie, na al. Krasińskiego, koło Jubilata będzie bardzo muzycznie i radośnie. Jak dostać się na to wydarzenie?

To warto wiedzieć o koncercie

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij maila na adres: borowkamusic.promocja@gmail.com i zrób rezerwację. To proste. W temacie maila napisz „Zuzanna – Kraków”, a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.

Kilka zasad akcji House Gig:

  1. Limit osób na koncercie – 30.
  2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 30 zł (nie wypada wrzucić mniej, wypada wrzucić więcej).
  3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego uczestnicy zostaną poproszeni o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
  4. Prośba o nienagrywanie koncertu.
  5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne.
  6. Do mieszkania można przybyć na godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o 19:15 i wtedy nie będzie już wpuszczana publiczność.
  7. Sugerowane jest zabranie ze sobą kapci/łapci/laczków/sandałów/klapek – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
  8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Zuzanna – poznajmy artystkę

Czasami lirycznie, czasami z przytupem, ale zawsze prosto z serca! Zuzanna jest wokalistką, multiinstrumentalistką i tekściarką. Tutaj liczy się każde słowo – jej autorska twórczość to piosenka z ambitnym tekstem najwyższej próby, doprawiona odrobiną folkowych brzmień. Śpiewa, akompaniując sobie na pianinie, gitarze i akordeonie. Ze względu na barwę głosu i instrumentarium, przez niektórych kojarzona jest z Renatą Przemyk oraz Zaz, inni zaś odnajdują w jej twórczości klimat i przestrzeń muzyczną rodem z soundtracku do filmu „Amelia”.

Od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce – występowała np. podczas Spring Break w Poznaniu, Songwriter Łódź Festiwal, toruńskiego LULU festiwal, czy FRU (Festiwal Raciborskiej Ulicy). Jej muzykę docenili między innymi Czesław Mozil i zespół Raz Dwa Trzy, zapraszając ją do gościnnego supportu.

Na koncie ma świetnie przyjęty, debiutancki album „Dzień dobry” (maj 2020). W grudniu miał premierę jej ostatni singiel – autorska kompozycja „Akacje na Stalowej”. To poruszająca, czule wyśpiewana historia z warszawską Pragą w tle. W nagraniu gościnnie wziął udział Czesław Mozil, wzbogacając je o swój charakterystyczny, pełen emocji głos.

Artystka pracuje właśnie nad najnowszym albumem, którego premiera planowana jest na maj 2024 roku. Premierę płyty poprzedziły trzy single z albumu, ukazujące się kolejno 1 lutego, 1 marca i 1 kwietnia.

Ma zjawiskowy głos, piosenki, które pisze, to czysta poezja. – Maciej Szajkowski, Kapela ze wsi Warszawa


Koncert odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia 2024, o godz. 20:00, w Krakowie, na al. Krasińskiego.
Wydarzenie na Facebooku

Artykuł powstał na podstawie informacji prasowej

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.