Marzy Ci się podwodna kolacja bądź szofer w fiacie 126p? Aukcje na rzecz WOŚP dają taką szansę!

źródło: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Opinie na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są różne. Jedni się jej w pełni oddają, inni odwracają twarz, gdy widzą wolontariusza WOŚP z puszką. Nie da się natomiast zaprzeczyć skali tego zjawiska i dostrzec miliona małych, czerwonych serduszek na sprzętach medycznych w wielu szpitalach, na licznych oddziałach. Jest również ON – Jerzy Owsiak. Człowiek, którego rok temu Polska prosiła o drugą szansę po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku. To Owsiak trzyma pieczę nad tym, aby cały świat usłyszał o istnieniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która mamy nadzieję będzie grała do końca świata i jeden dzień dłużej.

Czy jesteśmy zwolenniczkami tego święta dobrych ludzkich serc? OCZYWIŚCIE. I właśnie dlatego, przygotowałyśmy dla Was kilka ciekawych i intrygujących aukcji związanych z tym wydarzeniem. Być może staną się one dla Was bodźcem zachęcającym do pomocy WOŚP. No to co? Zaczynajmy! 😉

Podwodna kolacja dla 2 osób
w samym sercu Afryki

Podwodna kolacja - Wrocław
źródło: allegro.pl

Cena tej kolacji rośnie z minuty na minutę. I nic w tym dziwnego, bo któż by nie chciał zjeść posiłku w towarzystwie płaszczek, rekinów i pingwinów, które znajdują się nad naszymi głowami! A taką właśnie możliwość daje Afrykarium we Wrocławiu, znane ze słynnego, szklanego tunelu, w którym pływają ryby i zwierzęta wodne. To jak? Kto się skusi na taką kolację?

Minifigurka Lego – Olga Tokarczuk

WOŚP figurka Tokarczuk
źródło: allegro.pl

Głośno o Noblu dla Polki i… głośno o figurce pisarki, która tę Nagrodę Nobla dostała. A skoro już minifigurką z klocków Lego zainteresowały się media, to jej autor postanowił wystawić ją na aukcję WOŚP. Sam twórca mówił, że nie spodziewał się takiego rozgłosu, a na allegro podsumował to słowami Dumbledore’a , że dzięki takiej decyzji „będzie szansa na uratowanie więcej niż jednego życia”.

Oryginalne błoto z Woodstock (PolandRock)

błoto z Woodstocka - WOŚP
źródło: allegro.pl

A może są tu jacyś fani festiwalu Woodstock (PolandRock)? Jeżeli tak, to ta aukcja na pewno Wam się spodoba, albo przynajmniej wywoła uśmiech na Waszych twarzach. Ania z Piotrem postanowili bowiem wystawić na aukcję… oryginalne błoto z tego muzycznego święta. Dodatkowo, osoba zamawiająca dostanie w gratisie portret Jurka Owsiaka, który również został wylicytowany przez parę 2 lata temu również na rzecz WOŚP.

Przejażdżka maluchem plus szofer i sesja zdjęciowa gratis

WOŚP fiat 165p
1źródło: allegro.pl

Ach! Ileż to pięknych wspomnień i poobijanych głów wiąże się z tym autem! I właśnie taki sentymentalny powrót do przeszłości mamy zaoferowany na aukcji dla WOŚP. Autorka aukcji pisze: „Mogę Cię zawieźć na zakupy, imprezę, do mc Donald’s – gdziekolwiek”. Nie czujesz się przekonany? W takim razie dodamy, że w gratisie otrzymasz sesję zdjęciową z Fiatem 126p i Twoimi najbliższymi. Czad!

Karmienie pingwinów

WOŚP karmienie pingwinów
źródło: allegro.pl

Płocki Ogród Zoologiczny również zaproponował dość niecodzienną aukcję. Gdy tylko wygrasz licytację, otrzymasz możliwość karmienia pingwinów wraz z pracownikami. Jest tylko jedno ALE! Do końca aukcji pozostały 2 dni, więc jeżeli jesteś zainteresowany, to musisz się pospieszyć.

Kalendarz charytatywny 2020 – Tancerki brzucha

WOŚP kalendarz
źródło: allegro.pl

Szkoła tańca brzucha Nadira Orient również postanowiła wesprzeć akcję WOŚP. Pomysłodawczynią projektu była Magdalena Mota Nadira. W projekcie wzięło udział jedenaście tancerek brzucha oraz fotografowie. Jeżeli więc nie macie jeszcze kalendarza na rok 2020, to za jedyne 25 zł możecie zarówno wejść w jego posiadanie, jak też pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Mamy nadzieję, że pośród tych aukcji znaleźliście coś dla siebie. A nawet jeśli nie wybierzecie żadnej z nich, to zachęcamy Was to wsparcia WOŚP, której finał odbędzie się już 12 stycznia. A my żegnamy się tradycyjnym „Siema”!

Zobacz też inne Zapowiadanki