Kim są autorki Zapowiedz? Kilka słów o nas

my

Jedną z odpowiedzi na pytanie zadane w tytule jest: osobami odpowiedzialnymi za Zapowiedz. Naszym zamierzeniem jest opowiadanie o ludziach oraz poznawanie ich poprzez rozmowy. Każda i każdy z zaproszonych przez nas Gościn i Gości tworzy to miejsce wspólnie z nami, dokłada swoją cegiełkę, nadając koloru, wprowadzając swój punkt widzenia i przedstawiając swoje doświadczenia. Nie możemy natomiast mówiąc o innych, nie wspomnieć nic o nas, gdyż uważamy, że to jeden ze sposobów, który pozwoli nam otworzyć dla Was naszych Rozmówców. No dobra! To kim jesteśmy?

Natalia

„Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża pośród drzew”

Morze Bałtyckie

W zasadzie to słowa tej piosenki mówią wszystko. Pod warunkiem, że obok kocyka znajduje się talerzyk z arbuzem bądź kocyk z nadrukowanym motywem arbuza. Albo najlepiej jedno i drugie! A gdy tylko sezon plażowy się kończy, z niecierpliwością wyczekuje pierwszego śniegu. Nie da się ukryć, że w naszym obecnym klimacie, takie czekanie jest trudne i wymaga dużo cierpliwości.

Karolina

Tu również wystarczy utwór. Jaki? „Jesteśmy na wczasach w tych góralskich lasach”

Widok na góry w Wiśle

Miłość do gór, zwłaszcza wtedy, gdy termometr wskazuje 30 stopni, a jedyny szron jaki widać, to ten w lodówce. No i Bon Jovi! W tym przypadku, aby uspokoić skołatane nerwy, wystarczą pierwsze dźwięki piosenek ulubionego zespołu. Ewentualnie, jeśli to nie zadziała, można jeszcze przykryć kocem, gdy temperatura jest niższa niż 26 stopni.

Co nas łączy?

Tak naprawdę, mimo różnic, posiadamy także wiele wspólnego. Podobnie patrzymy na świat, uwielbiamy uczestniczyć w różnych wydarzeniach kulturalnych i zwiedzać muzea. Jesteśmy fankami aktywnych podróży, podczas których nie jest dla nas problemem przemierzanie miasta pieszo przez kilkanaście godzin. Pasjonujemy się Polskim Językiem Migowym oraz Kulturą Osób Głuchych i co niezwykle ważne, kochamy kawę i mamy bardzo zbliżone kubki smakowe. 🙂 Jednak najważniejszą cechą wspólną jest przede wszystkim ciekawość świata i ludzi o czym możecie przekonać się na Zapowiedz. 😉