Lena Moonlight ucieka od rutyny goniąc swoje marzenia w kolejnym singlu „Szanse”

Lena Moonlight
fot. materiały prasowe

„Choć tyle się zmienia, nie mogę się bać” – śpiewa w najnowszym singlu „Szanse” Lena Moonlight. Po kilku wcześniejszych, mocniejszych utworach, przyszedł czas na to, aby artystka opowiedziała o swoich emocjach i sile walki o lepsze jutro.

Walka o swoje marzenia i pasje

Kolejnym singlem „Szanse” Lena Moonlight udowadnia, że polska scena rapowa to jest jej miejsce. Po mocnym singlu „Nic o mnie” artystka pokazuje, że w lirycznym repertuarze również czuje się dobrze.

W utworze pt. „Szanse” wokalistka mówi o porzuceniu codziennej rutyny w imię realizacji swoich pasji oraz marzeń i nieodkładaniu ich na później. Przypomina również o tym, aby pamiętać, że jeśli robimy coś z pasji, to powinniśmy przede wszystkim czuć z tego satysfakcję i radość. Nie możemy narzucać na siebie niepotrzebnej presji, żeby tylko dorównać oczekiwaniom innych.

Do piosenki powstał klip, który idealnie odzwierciedla klimat piosenki:

Lena Moonlight, czyli kilka słów o artystce

Lena Moonlight – wokalistka, autorka tekstów, osobowość internetowa (4 mln obserwujących). Muzycznie zadebiutowała wakacyjnym, popowym singlem „Stać cię na więcej” w lipcu 2022 roku. W ślad za udanym debiutem kolejno ukazały się single: popowa „California”, osadzony w stylach trap i R&B „Ostatni raz” oraz rapowe „Money Moves”, „Za ten luz” i „NIC O MNIE”.

Po etapie poszukiwań muzycznej tożsamości, trzy ostatnie utwory rozpoczęły nową ścieżkę artystyczną Leny, która odwołując się do własnych przeżyć sama napisała do nich teksty. Wydany właśnie utwór „Szanse” to kontynuacja rapowego stylu, w którym artystka czuje się najlepiej – odzwierciedla jej osobowość i kierunek, w którym chce podążać. Ostatni singiel to również bardziej liryczna odsłona młodej wokalistki. Z pewnością to dopiero początek tegorocznych nowości, bo jak mówi Lena „praca w studio i poszukiwanie nowych brzmień, sprawia jej ogromną przyjemność”.

Artykuł powstał na podstawie informacji prasowej

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.