„Brawo Ja” – najnowszy singiel Stashki o pokonywaniu własnych barier

materiały prasowe

Odpuszczanie sobie i innym to nie przywilej, a coś, czego możemy się nauczyć. Nie powinniśmy wymagać od siebie więcej, niż jest to możliwe, bo jesteśmy tylko ludźmi. O tym, dlaczego warto mieć takie podejście do życia, w swoim najnowszym singlu „Brawo Ja” śpiewa Stashka.

„Brawo Ja”, czyli hołd dla determinacji i siły wewnętrznej

Artystka prezentuje swój najnowszy singiel „Brawo Ja” – energetyczny utwór, który inspiruje do samoakceptacji i pokonywania własnych przeszkód. Singiel, który wychwytuje esencję indie popu, jest hołdem dla determinacji i siły wewnętrznej. „Brawo Ja” to hymn o odwadze i radości z samorealizacji. Tekst piosenki opowiada historię o pokonywaniu trudności i wewnętrznym wzroście, podkreślając znaczenie akceptacji siebie i doceniania własnych osiągnięć.

Stashka, pochodząca ze Szczytna na Mazurach, znana jest ze zdolności do tworzenia melodyjnych, porywających utworów. „Brawo Ja” to mieszanka przejmującego tekstu i chwytliwej melodii, która zachęca do tańca jak i refleksji.

Moja nowa piosenka jest hołdem dla wszystkich, którzy stawiają czoła życiowym wyzwaniom i nieustannie dążą do osiągnięcia swoich celów. Każdy z nas ma swoje własne przeszkody do pokonania i marzenia do spełnienia, i mam nadzieję, że ten utwór będzie dla Was wsparciem i inspiracją w drodze do sukcesu. – dodaje Stashka.

Singiel jest dostępny do odsłuchania na wszystkich głównych serwisach streamingowych od 8 maja. To piosenka, która podniesie Cię na duchu i zachęci do podejmowania wyzwań.

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.