Kolejna niezwykła ballada od Kilku Czułości. „Las” to już piąta lawendowa opowieść

materiały prasowe

Kilka Czułości to wyjątkowy zespół, który z każdym kolejnym singlem coraz bardziej zaskakuje słuchaczy. Tym razem, w duecie z KatVenus powstał utwór o miłości, która niestety nie jest szczęśliwa. Na uwagę zasługuje tu również teledysk. O czym dokładnie jest utwór i jak powstawał?

Las – o czym jest utwór?

Las to piąta lawendowa opowieść. Folkowa, oniryczna ballada o zdradzie i nieszczęśliwej miłości. To lawendowy taniec z bukietem kwiatów przy świetle gniewnych gwiazd. Piosenka powstała w nocy. Warstwę muzyczną dopełnia solo zrozpaczonego pianina, które zamyka całość kompozycji. W utworze obok kilku czułości zaśpiewała wspaniała wokalistka KatVenus. Do piosenki powstał również teledysk, zrealizowany w lesie.

Kilka Czułości – kilka słów o zespole

Kilka czułości to indie-folkowa podróż poprzez wielobarwne emocje, która pobudzi wszystkie Twoje zmysły. To miętowe piosenki o miłości i lawendowe opowieści o poznawaniu siebie, to szczere teksty, damski wokal i zróżnicowane instrumentarium – wiolonczela, autoharfa, perkusja, kontrabas, gitary, klawisze, ukulele. Zespół swoją debiutancką płytę MIĘTA wydał 29.06.2022 roku za pośrednictwem Agora Digital Music, aktualnie muzycy pracują nad drugim, tym razem lawendowym albumem.

Utwór jest dostępny w serwisach streamingowych.

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.