Karolina Fryt „Lola” w nowym intymnym wyznaniu. O czym jest utwór „Pochodzę”?

O Artystce można napisać naprawdę wiele. Jednak najwięcej mówi o sobie ona sama, w swojej nietuzinkowej twórczości. Przejmująca muzyka, niezwykle głębokie i silne emocje oraz poczucie totalnego zatracenia się w muzyce. Tym razem Karolina Fryt (LoLa) przychodzi z kolejnym singlem „Pochodzę”. Co chce nam za jego pośrednictwem przekazać?

Karolina Fryt, czyli kim jest LoLa?

LoLa to prawdziwa wizjonerka i marzycielka. W swojej twórczości zręcznie łączy poezję śpiewaną i piosenkę aktorską z muzyką popularną, tworząc unikatowe brzmienia pełne emocji i wartościowego przekazu. Jej muzyka, wypełniona jest wyjątkową sceniczną energią, ruchem i uśmiechem. Pod tym pseudonimem kryje się Karolina Fryt, to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Połowę swojego dwudziestojednoletniego życia poświęciła muzyce.

LoLa zdobyła szerokie uznanie jako zwyciężczyni 33. edycji programu Szansa na Sukces Opole 2023 oraz jako finalistka Konkursu Debiuty podczas 60.KFPP w Opolu, gdzie jej autorski utwór „Wykrzycz” zdobył drugie miejsce w głosowaniu publiczności. Jako nastolatka wzięła udział w pierwszej edycji programu The Voice Kids. Aktualnie skupia się na swojej karierze i systematycznie publikuje single.

„Pochodzę” – intymne muzyczne wyznanie

Tym razem przyszła pora na szczere i intymne muzyczne wyznanie, które przenosi słuchaczy w świat pełen tęsknoty za utraconym czasem i miejscem, poszukiwania swojej przestrzeni i prób odnalezienia domu. Utwór „Pochodzę” odzwierciedla uczucie niepewności towarzyszące samotnej wędrówce własną drogą. Kompozycja łączy w sobie poetyckie słowa z niemal filmowym, tajemniczym brzmieniem muzyki, tworząc przestrzeń bliską każdemu z nas. Przy realizacji singla Artystka współpracowała z Luizą Ganczarską, autorką utworu Edyty Górniak „I Remember”, z którym to chciała reprezentować Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji.

Singiel „Pochodzę” uzupełnia teledysk zrealizowany przez Fundację iNSPiRiA we współpracy z MINE AGH. Zapraszamy do odkrycia świata LoLi i jej najnowszego singla „Pochodzę”.

Utwór jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.