Anna Lan o lęku przed dorosłością i niepodążaniu za tłumem w nowym singlu „Zieloność”

materiały prasowe

Kiedy tak naprawdę stajemy się dorośli? Czy rzeczywiście przekroczenie 18 roku życia czyni z nas osoby dojrzałe? Anna Lan w najnowszym singlu przekonuje swoich słuchaczy i słuchaczki, że dla niej dorosłe życie zaczyna się w momencie podjęcia decyzji, czy warto się gdzieś „zakorzenić” i podążać za własnymi pragnieniami. O czym jeszcze jest utwór „Zieloność”?

„Zieloność” – dojrzały singiel o przyszłości

Wielu z nas w swoim życiu ma taki moment, że nie wie co dalej z jego przyszłością. Bez względu na wiek, może rozważać różne opcje drogi życiowej, a każda z nich wydaje się na swój sposób interesująca. Anna Lan w najnowszym utworze dzieli się własnymi przemyśleniami na ten temat. Jak sama przyznaje:

„Zieloność” to metaforyczna opowieść o lęku przed monotonią zwykłego, szarego życia, przed wejściem w dorosłość, poważny związek, przed założeniem rodziny. O dylemacie, czy iść za tłumem: żyć tak, jak inni, czy pójść swoją drogą – drogą artysty.

W tym przypadku, wokalistka postawiła na drogę artystyczną. I to doskonały wybór.

Anna Lan – kilka słów o Artystce

Anna Lan – pisze piosenki dla wrażliwców, w stylu indie pop. Jej ciepły, subtelny głos i melodie otulają duszę. Bliskie jej sercu są takie artystki, jak: Mela Koteluk, Kaśka Sochacka, Tori Amos, Aurora, Agnes Obel. W 2019 zadebiutowała w finale Carpathia Festival w Rzeszowie z utworem „Sinusoidalnie”. „Zieloność” to trzeci singiel z nadchodzącej EP.

Utwór jest dostępny w serwisach streamingowych.

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.