„OdNowa” pierwszy raz na żywo, czyli koncert Luizy Kality na Letniej Scenie Starego Klasztoru

Electropop, teksty z mocnym przekazem i niesamowita sceniczna energia. Już 28 czerwca na Letniej Scenie Starego Klasztoru Luiza Kalita wraz z zespołem po raz pierwszy na żywo zaprezentuje utwory z debiutanckiej EP „OdNowa”.

Electropopowe brzmienia

Artystka swoją twórczością, uśmiechem oraz entuzjazmem potrafi przegonić niepotrzebne myśli i czarne chmury. A to wszystko za sprawą tanecznej muzyki napawającej wewnętrzną siłą, wprowadzającej w chillowy vibe.

Jest to koncert promujący najnowszy album, jednak podczas tego wieczoru nie zabraknie również poprzednich utworów Luizy, przy których publiczność miała już okazję bawić się nie raz.

Chciałabym, aby ludzie przyszli i zanurzyli się w dźwiękach uwalniając swoje wszelkie emocje – to naprawdę budzi serce i duszę. Z chłopakami zrobimy wszystko, aby to była podróż pełna emocji i pasji – dodaje Luiza.

28.06.2024 (piątek), godz. 20:00 (wejście od 19:00)
Stary Klasztor – Letnia Scena Starego Klasztoru
ul. Purkyniego 1, Wrocław
Wstęp wolny

Wydarzenie na Facebooku

Luiza Kalita zagra z zespołem w składzie: Piotr Haie: gitara elektryczna, Tymoteusz Samorzewski: bas, klawisze, Jakub Hovitz: perkusja elektroniczna.

Zobacz również: Luiza Kalita – obnażona z własnej przeszłości

Luiza Kalita bliżej słuchacza

Luiza Kalita to 25-letnia wokalistka z Wrocławia, która odważnie eksperymentuje z szeroko rozumianą muzyką elektroniczną – electropop. Artystka zadebiutowała utworem „Czekam” w 2021 roku. Niedługo potem zaprezentowała dwa single: „Stres” i „WIXA”, a następnie utwory: „Weseli Smutni Ludzie”, w którym propagatorka „Zdrowej Głowy” zachęca słuchaczy do skupienia się na własnej drodze i miłosna electro-ballada „Bądź dla mnie”.

W maju 2024 roku wydała debiutancką EP-ka „OdNowa”, powstałą we współpracy z producentem muzycznym – Adamem Wełną, a jej zapowiedzią był singiel „Obnażona”. Tytuł albumu symbolizuje zarówno rozpoczęcie nowego etapu w życiu muzycznym, jak i wewnętrzny proces duchowy, który przeżyła artystka podczas trzyletniej psychoterapii. EP-ka jest spisem osobistych, bardzo intymnych historii o głęboko skrywanych emocjach.

Luiza Kalita na Instagramie, Facebooku i YouTube.

EP „OdNowa” do posłuchania.

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.