Maciek Starnawski z własnymi kompozycjami w cyklu koncertów „Radomskie na dywanie”

fot. Olivia Lucedarska

16 czerwca, w ramach cyklu „Radomskie na dywanie”, swój koncert solowy miał Maciek Starnawski. To właśnie tego dnia, oprócz utworów dostępnych w streamingach, po raz pierwszy zaprezentował słuchaczkom i słuchaczom kilka, nigdzie niezarejestrowanych do tej pory numerów. Wydarzenie to z pewnością na długo zapadnie w pamięci publiczności – zarówno tej online, jak i offline.

Maciek Starnawski z niesamowitymi muzykami

Koncert Maćka Starnawskiego, Maćka Matysiaka oraz Daniela Kapustki to była istna eksplozja emocji. Rozpoczął się on obecnym w streamingach utworem „Spokój”. Zakończył zaś m.in. wzruszającą i poruszającą opowieścią o człowieku, który zgubił swoją drogę w życiu, a niegdyś był obecny w codzienności wokalisty. Przesłanie i treść w sposób niesamowity podziałało na publiczność.

Nie zabrakło również najpopularniejszej piosenki Maćka Starnawskiego „Pani z Telefonu”, a także „Wiosny” czy „B”. Na scenie widać było fantastyczne relacje między muzykami i poczucie jedności z przekazywanymi za pomocą słowa oraz muzyki treściami. Między utworami zaś mogliśmy usłyszeć krótkie historie Maćka.

Koncert zawładnął sercami publiki, która nie pozwoliła zakończyć wydarzenia bez bisu. Całość możecie zobaczyć poniżej.

Radomskie na dywanie i wsparcie muzyków

„Radomskie na dywanie to cykl koncertów organizowanych wspólnie z V-logatorium MSCDN, Radomską Giełdą Winyli oraz LMStudio. Podczas koncertów przeprowadzana jest zbiórka na rzecz Fundacji Familis. Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego” – czytamy na YouTube organizatora. Jest to wspaniała inicjatywa wspierająca muzyków, którzy chcieliby podzielić się swoją twórczością z odbiorcami. Mamy nadzieję, że takich przedsięwzięć będzie przybywać z każdym rokiem!

Maciek Starnawski na Instagramie, Facebooku, YouTube oraz Spotify.

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.