HAEVN – nowy singiel, nowa płyta i aż sześć koncertów w Polsce

źródło: materiały prasowe

Razem z premierą nowego singla „One Day”, duet HAEVN potwierdził datę wydania kolejnego wyczekiwanego albumu. Nowa płyta holenderskiego duetu ukaże się 11 października i będzie nosić tytuł „Wide Awake”. Emocjonalną zawartość krążka będziemy mieli okazję posłuchać na żywo w Polsce podczas trasy koncertowej zespołu.

HAEVN – unikatowe doświadczenie

HAEVN czyli holenderski duet Jorrit Kleijnen i Marijn van der Meer debiutował w 2018 roku, a swoją emocjonalnością i muzyczną wrażliwością podbili serca słuchaczy w całej Europie. Do tej pory ich utwory odtworzono w serwisach streamingowych ponad 525 milionów razy. Ich koncerty – będące unikatowym doświadczeniem – cieszą się olbrzymim zainteresowaniem i często ciężko dostać na nie bilety.  

Przedsmakiem zapowiadanego nowego wydawnictwa HAEVN jest dreampopowy „One Day”, który koncentruje się na tym jak ważne jest, aby znaleźć dla siebie oddech i przestrzeń. Żeby zatrzymać się na chwilę autorefleksji i wyciszenia.

Zapowiadany na październik album „Wide Awake” to mocno autobiograficzna płyta, na którą złożyły się głęboko osobiste i ważne doświadczenia muzyków.

Wspólna praca była dla nas wzajemnym wsparciem i sposobem, by móc lepiej radzić sobie z życiem. Jesteśmy szczerzy wobec siebie, fanów, najbliższych. Tylko dzięki szczerości można zbudować prawdziwe więzi. Wierzymy, że muzyką można stworzyć połączenie z głębszą warstwą emocjonalną. Czujemy, że z tym albumem nam się to udało – mówi Marijn.

Jednym z producentów płyty jest znany ze współpracy m.in. z Birdy, Aurorą i London Grammar – Tim Bran.

Aż sześć koncertów w Polsce

W ramach promocji zapowiadanego na październik „Wide Awake” duet HAEVN wystąpi w Polsce na aż sześciu koncertach:
11 lutego 2025 – Kraków – Centrum Kongresowe ICE Kraków
13 lutego 2025 – Warszawa – Palladium
14 lutego 2025 – Gdańsk – Stary Maneż
15 lutego 2025 – Poznań – Tama
16 lutego 2025 – Bielsko Biała – Centrum Kultury
18 lutego 2025 – Wrocław – A2 Centrum Koncertowe

Zobacz więcej Muzycznych Nowości.