Jedwab – V Mikołajkowa edycja butikowych targów vintage w Krakowie

Osoba ubrana w marynarkę i beret. Ma ciemne okulary. Na zdjęciu napis: Jedwab, Butikowe Targi Vintage, 4 grudnia 11.00-19.00. Klub Spotkań Poczta Główna, Wielopole 2

Ubrania, biżuteria, dodatki oraz świece sojowe, a to wszystko w stylu vintage! W niedzielę, 4 grudnia, Kraków już po raz piąty mocniej poczuje niezwykły klimat, przepełniony zapachem przeszłości. Stanie się tak za sprawą kolejnej edycji Targów Jedwab. Jeśli zatem w tym przedświątecznym czasie szukacie niepowtarzalnych prezentów z duszą dla bliskich, ale i dla siebie, nie może Was tam zabraknąć. My oczywiście będziemy! I już odliczamy dni do tego wydarzenia, tym bardziej, że objęłyśmy patronatem medialnym to wydarzenie. W związku z tym, mamy dla Was kilka ważnych informacji. Jednak zanim do tego przejdziemy, to zapiszcie już teraz datę 4 grudnia w kalendarzach, telefonach, na karteczce przyczepionej do lodówki, czy gdziekolwiek chcecie i widzimy się już niebawem. 🙂

Co powinniśmy wiedzieć o Targach Jedwab?

V edycja Targów Jedwab odbędzie się w Klubie Poczta Główna, przy ulicy Wielopole 2 w Krakowie, w godzinach 11.00 – 19.00. Na miejscu czekać będzie 18 dostawców, którzy przygotują perełki z kategorii: ubrania, dodatki, dom. Szykujcie się na ogromną dawkę vintage, o którą zadbają: Vintage Candle, We are Vintyl, Bohema Vintage, Eternite Vintage, Treize Vintage, The second chance, Aleksandrovna Vintage, Lollipop vintage, Naftalina Vintage shop, Papillon Vintage, Two rivers vintage, Wild child vintage, Vintage is exclusive, Śląskie lumpiary, Vintage Supermarket, Gentlewoman vintage.

Na wydarzenie obowiązuje wstęp wolny.

Jeśli nie chcecie przegapić żadnej ważnej informacji i macie ochotę dowiedzieć się więcej dołączcie do wydarzenia na Facebooku oraz śledźcie Instagrama i Facebooka Targów.

Kto za tym wszystkim stoi?

Organizatorkami Jedwabiu są dwie cudowne dziewczyny o niesamowitej energii, która bez wątpienia udzieli się i Wam – Ewa z Vintage Candle oraz Patrycja z We are Vintyl.

Być może pamiętacie nasz wywiad z Ewą, a jeśli nie bądź nie mieliście okazji go przeczytać, to zachęcamy do odświeżenia albo nadrobienia. Z rozmowy dowiecie się także nieco więcej o poprzednich edycjach Targów. A my tylko szybko przypomnimy, że Ewa na co dzień tworzy świece sojowe. Zalewa je w starych naczyniach, znalezionych na targach staroci lub rodzinnych pamiątkach, które wysyłają jej klienci, z prośbą o nadanie im nowego życia. Natomiast Patrycja na swoich kanałach w social mediach promuje zakupy z drugiej ręki. Jeśli więc te klimaty są Wam bliskie, koniecznie zajrzyjcie na Jej profile.

Po prawej stronie dwie półki. Po lewej komoda drewniana. Na półkach i komodzie ustawione stare obrazy, aparaty fotograficzne, naczycia w stylu vintage.

Unikaty z drugiej ręki

A jaka idea przyświeca temu wydarzeniu?

Chcemy umożliwić zakupy z drugiej ręki w kameralnej atmosferze, wspierać wystawców vintage w docieraniu do klientów i propagować prezenty i szafę z drugiego obiegu. – mówi Ewa, a także dodaje:

Nasza ostatnia edycja była strzałem w dziesiątkę, udało się nam przyciągnąć mnóstwo ludzi z Krakowa i turystów.

Nie mamy wątpliwości, że i tym razem będzie tak samo. Na dodatek grudzień to czas, kiedy chcemy obdarować swoich najbliższych, zrobić im przyjemność i sprawić by poczuli się lepiej. A Targi Jedwab to nie tylko miejsce, gdzie uda nam się znaleźć unikaty, które możemy zostawić pod choinką, albo w świątecznej skarpecie, ale też świetna okazja, by spędzić czas z bliskimi, przyjaciółmi, czy znajomymi w przestrzeni wypełnionej atmosferą vintage.

Do zobaczenia 4 grudnia! 🎅

Targi Vintage. Kobieta stoi przed wieszakiem, na którym wiszą ubrania. Jedno z nich trzyma w rękach i ogląda.