Mariusz Lichota i Damian Likus wychodzą poza schemat z nowym utworem „Different Way”

„Different Way” to utwór do którego każdy z nas może dopisać swoją własną historię. Dzięki ciekawemu połączeniu dwóch muzycznych światów i charakterystycznym riffom, numer zachęca do dalszego zagłębienia się w muzykę. To zdecydowany przełom dla ich twórców.

Mariusz Lichota i Damian Likus łączą swoje siły

Damian Likus to DJ i producent muzyczny, tworzący muzykę elektroniczną. Mariusz „Lichy” Lichota jest gitarzystą i producentem muzycznym związanym z zespołem Lunatyk. Teraz postanowili połączyć swoje siły i wspólnie wydali utwór „Different Way”, będący oryginalnym połączeniem gitarowo-elektronicznych brzmień.

„Different Way” – nowy utwór duetu

Tytuł „Different Way” odnosi się do brzmienia całego utworu, którego nie da się do końca zakwalifikować do jakiegoś konkretnego gatunku. Łączy on łagodne szerokie pady, bogatą harmonikę, konkurujące w zestawieniu z mocnymi gitarowymi riffami.

Jak mówią artyści: „Jest to totalnie inny utwór w porównaniu z tym co do tej pory stworzyliśmy osobno. Genezą powstania utworu była chęć, połączenia naszych sił i osiągnięcia nowego brzmienia. Osobiście uważamy, że nam się udało wyjść poza nasze wcześniejsze ramy, a jednocześnie wspólne tworzenie utworu było dla nas niesamowitym doświadczeniem.”

Utwór dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych.

Artykuł został napisany na podstawie informacji prasowej.

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.