NutkoSfera – CeZik dzieciom z nowymi klipami video. Bilety na trasę koncertową rozchodzą się jak ciepłe bułeczki!

Grafika z napisem nutkosfera Cezik dzieciom

CeZik, czyli ulubieniec dzieci, właśnie wyrusza w trasę koncertową po Polsce! Dodatkowo niedawno na YouTube opublikował dwa nowe klipy dla najmłodszych: „Karłowate” oraz „T-Rex”. Każdy z nich ma już ponad dwa miliony wyświetleń!

Podróż po małych ciałach niebieskich

„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego…

Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z CeZikiem podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

NutkoSfera – CeZik dzieciom

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory na kanałach You Tube „CeZik” oraz „KlejNuty” opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze zostały wyświetlone kilkadziesiąt milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 000 000 odsłon, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

Pięć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał internetowy dla dzieci – NutkoSfera, gdzie najpopularniejszy jego klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 milionów wyświetleń… i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty!!! NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Kanał NutkoSfera ma już ponad 300 milionów wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”.

Nowe klipy video

Na kanale YouTube „NutkoSfera – CeZik dzieciom” pojawiły się również dwa nowe klipy video do piosenek „Karłowate” oraz „T-Rex”.

Jeśli zatem Wasze dzieci znają utwory CeZika na pamięć, koniecznie sprawdźcie, czy są jeszcze dostępne bilety na koncert w Waszym mieście.

Sprawdź też stronę nutkosfera.pl.

Artykuł powstał na podstawie informacji prasowej.

Zobacz artykuły z cyklu Poznaj Muzyków.