Wedel i dziecięca radość płynąca z reklam

Wedel - symbolika
źródło: wedel.pl

Musimy się Wam do czegoś przyznać! Są takie reklamy, które zawsze powodują uśmiech na naszych twarzach. Wśród nich, na naszą szczególną uwagę zasługują te, które zaproponowała firma Wedel. No bo jak siedzieć ponurym widząc małego chłopca, które jeździ na zebrze. Co więcej, ta zebra mówi i ma normalne, ludzkie odruchy. Tak! Dziś nastał ten dzień, gdy w końcu zaprezentujemy 5 reklam z tej serii i dodamy swój krótki komentarz. I jasne! Nasza opinia będzie subiektywna, ale w 100% szczera!

O tym, dlaczego zebrę swędzą kopytka?

Dawniej dużo trudniej było zostać gwiazdą. Doskonale przekonał się o tym duet zebry i chłopca, których historia dotarcia na szczyt zasługuje na 5 minut chwały. I oczywiście, kto opowie o tym lepiej, niż sami zainteresowani? I właśnie dlatego Wedel przygotował krótką, interaktywną historię na temat drogi do gwiazd słodkiego duetu znanego z reklam. Dowiecie się z niej między innymi tego, jak nasi bohaterowie trafili do telewizji, kiedy zebrę swędzą kopytka oraz kto tak naprawdę odpowiada za ich wizerunek. Mało tego, dostaniecie również szansę zrzucenia pudeł pełnych czekolad nad Bałtykiem. Jak się zapewne domyślacie, nawiązuje to do wydarzeń z przeszłości. Dawniej bowiem, gdy nie było Instagrama ani Facebooka, to właśnie w ten sposób firma poradziła sobie z… działaniami marketingowymi. Dzisiaj Wedel radzi sobie zupełnie inaczej. Zresztą zobaczcie. 🙂

5. Kontrola smaku – Ptasie Mleczko

Wiecie jak to jest robić coś na 100% i nagle usłyszeć, że moglibyście robić to lepiej? Widocznie bardzo podobnie czuła się Pani z reklamy, która odpowiedziała zebrze pięknym za nadobne! 😉 Ale umówmy się, kto by nie chciał kontrolować jakości Ptasiego Mleczka?

4. A pan zjadł bez obgryzania!

A Wy? Jecie z obłupywaniem, czy bez? My osobiście lubimy zjeść najpierw czekoladę, a dopiero potem piankę. Jakoś tak lepiej smakuje, nie? 😉 A tak całkiem poważnie, nas ta reklama ujęła tym skarżącym głosem chłopca, który mówi swojej opiekunce o niechlubnym zachowaniu Polaka na wakacjach.

3. Zaparkować zadem na chodniku?

No tak! O mandat raczej nikt nie prosi, ale o uśmiech, a i owszem! Nie oznacza to, że akurat brakuje go w straży miejskiej, ale w ogóle ludziom na co dzień. A to zdecydowanie jedna z tych reklam, która poprawia nastrój i wywołuje uśmiech nawet na twarzy smutaska! 😉

2. Krowa jest tu „po znajomości”

Nie ukrywamy, że to jedna z dwóch naszych ulubionych reklam Wedla. I ileż ona pokazuje ludzkich cech! 😉 Innym to zawsze udaje się, bo albo „po znajomości”, albo „podlizuje się”. Tak jak ta krowa, co wygryzła zebrę z Czekotubki.

1. Oni już mają swoją dziecięcą radość

Nasz zdecydowany faworyt! Nie bądźmy sztywnawi! Uśmiechajmy się i róbmy wszystko tak, jak uważamy za słuszne i nigdy wbrew sobie! 😉 Nie jest dobrze bowiem być ani zbyt sztywnym, ani zbyt luźnym. Życzymy Wam złotego środka i odwagi w podejmowaniu odważnych decyzji. Pamiętajcie, że nie można robić nic na siłę!

Wedel przy udziale zebry i chłopca sprawia, że się uśmiechamy! A my na koniec chcemy napisać coś poważnego! Czasem śmieszna reklama daje nam spojrzenie na nasze zachowania i nawyki. Codzienne, ludzkie i często się powtarzające! I chociaż zabrzmi to dziwnie – warto czasem się nad nimi zastanowić. Dziecięca radość, spontaniczność i chodzenie bosą stópką po chmurach nie zawsze oznacza, że z nami jest źle. 😉 Nie musimy przecież wszędzie pasować, prawda? 😉

Zobacz też inne Zapowiadanki