Wciąż możesz to wylicytować! Stepowanie, Glamour Day, a może epizod w Brzyduli? Aukcje na rzecz WOŚP 2021

WOŚP 2021
źródło: https://newsroom.wosp.org.pl/

Tak sobie pomyślałyśmy, że wpisy o aukcjach przedmiotów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, staną się tradycją na naszym blogu. Co prawda, to dopiero drugi rok, w którym postanowiłyśmy zająć się tym tematem, ale też zaczynamy dopiero drugi rok działania naszego bloga, więc nic w tym dziwnego. 🙂 Tak czy siak, nie mogłyśmy odmówić sobie przyjemności ze stworzenia takiego wpisu kolejny raz. Poza tym, możemy Wam teraz pokazać także kilka licytacji, które zaproponowali nasi Rozmówcy. Lecz nie tylko. No to zaczynamy!

Podstawy makijażu retro – warsztat z Cherry Bee

WOŚP aukcja Cherry Bee

A na pierwszy ogień makijaż retro, czyli jedna z kilku propozycji od Cherry Bee. Jeśli pamiętacie nasz wywiad, doskonale wiecie, że styl retro to żywioł Cherry Bee. A do wylicytowania jest dwugodzinny warsztat praktyczny makijażu w stylu retro. Bo skoro mamy się czegoś nauczyć, to tylko od najlepszych! 😉 Poza tym to także dobra okazja by dowiedzieć się co nieco o historii makijażu. I jeszcze jedna ważna informacja. Warsztat może odbyć się stacjonarnie w Cherry Bee Studio pod Krakowem, jak również online. Nie ma zatem żadnych przeszkód, aby wziąć w nim udział z drugiego końca Polski, a nawet świata!

Warsztat wiązania chust i turbanów z Cherry Bee

WOŚP aukcja Cherry Bee

No dobra! Skoro kwestię makijażu już mamy omówioną, to pozostaje jeszcze fryzura. Spokojnie, Cherry Bee i o tym pomyślała. Zaproponowała bowiem warsztaty wiązania chust i turbanów. Właściwie coraz częściej można zauważyć, że kobiety wybierają właśnie takie rozwiązanie. I tak zupełnie szczerze, totalnie przemawiają do nas i przekonują argumenty Cherry Bee, czyli to, że turbany skutecznie ukryją pandemiczny brak fryzjera i zapewnią elegancki wygląd nawet w czasie “bad hair day”. No brzmi mega kusząco!

Glamour Day z Panią Chachurską i Cherry Bee

Ależ ta Cherry Bee poszalała! Jej kolejna propozycja ta Glamour Day. Jejku! Aż się trochę rozmarzyłyśmy. I co prawda, licytacje Cherry Bee skierowane są bardziej do kobiet, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, aby panowie wzięli udział w aukcji i wywalczyli dla swojej wybranki dzień relaksu w stylu retro, czy innych przyjemności, które proponuje jedna z naszych Rozmówczyń. 😉 To co, do dzieła!

Słowiańska korona – warsztat plecenia warkoczy

Holender na głowie. No nieźle! Słyszeliście o tym? My z pewnym zawstydzeniem przyznajemy, że nie. Francuza, owszem, znamy. Nawet gościł na naszych głowach, ale o Holendrze nic nam nie wiadomo. Na szczęście jest Pani Chachurska, która z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości. I wiecie co? Ta licytacja wywołuje u nas naprawdę ciepłe emocje. Wszelkiego rodzaju warkoczom przecież nie można odmówić uroku. Wyglądają one po prostu pięknie! Często jednak wydaje nam się, że trzeba nie lada umiejętności fryzjerskich aby wyczarować takie cudo na głowie. A Pani Chachurska przekonuje, że wykonanie takich pleceń wcale nie jest takie trudne. Do wspólnej nauki można także zaprosić 3 koleżanki.

Indywidualna lekcja stepowania od MyTap Kraków

WOŚP aukcja MyTap

I kolejna nasza Rozmówczyni. 🙂 Beata, która prowadzi jedyną szkołę stepowania w Krakowie MyTap oferuje indywidualną lekcję stepowania. Jeśli myślicie, że to nie dla Was, bo ten rodzaj tańca kojarzy Wam się jedynie z melonikiem, laseczką i starymi filmami, pewnie nie czytaliście naszego wywiadu z Beatą. 🙂 Jeśli już jednak to zrobiliście, to wiecie, że nie ma się nad czym zastanawiać. W końcu stepować można w każdym wieku, a do tego wspaniałego świata z uśmiechem na twarzy wprowadzić Was może właśnie Beata. 🙂 A może w Waszym przypadku to też będzie miłość od pierwszego uderzenia?

Łuskin Box10 – sisi bee + zestaw niespodzianek

Panią Łuskę obserwujemy już na Instagramie od jakiegoś czasu. Podobnie zresztą jak si si bee. Obie Panie zmagają się z problemami skórnymi, a konkretniej, z łuszczycą. Pierwsza z nich jest kopalnią wiedzy na temat tej choroby i szerzy wiedzę związaną z tym tematem właśnie na swoim Instagramie. Natomiast druga z Pań tworzy naturalne kosmetyki. No a teraz w ramach aukcji na rzecz WOŚP można wylicytować Łuskin box, czyli pudełko, powstałe z myślą o osobach z problemami skórnymi. Jego zawartość będzie dla osoby, która je wylicytuje niespodzianką. Można się w nim spodziewać m.in.: dermokosmetyków, świeżo tłoczonych olejów, voucheru na trening personalny, sesję fotogoraficzną, czy grupowy kurs j. angielskiego. Na pewno jednak pojawi się tam kosmetyk od si si bee. Jeśli więc macie w swoim otoczeniu osoby, które borykają się z problemami skórnymi, zachęcamy Was do wzięcia udziału w licytacji. Pani Łuska oprócz tego boxu, proponuje także kilka innych.

MASTERCLASS z Janiną Daily – skarpetkowy jamnik

WOŚP aukcja Janina Daily

Wielu osobom zdecydowanie wystarczy tytuł tej aukcji. W końcu kto nie chciałby spędzić popołudnia z Janiną Bąk? Nam udało się spędzić nie tyle popołudnie, co bardziej poranek z Janiną. I nie osobiście, a telefonicznie. Ale było super! Zresztą efekty tego „spotkania” mogliście zobaczyć. A jeśli nie, to korzystając z okazji, podrzucamy link do naszego wywiadu. 🙂 Ale do rzeczy! Janina proponuje podzielenie się swoimi umiejętności robienia zwierzątek ze skarpetek oraz oferuje wysokiej jakości wiedzę na temat sernika. A! I jeszcze prezentację zdjęć Kitku. No dobra, tu nie ma na co czekać, tu trzeba działać!

Neon LED- Jerzy Owsiak | dekoracja | prezent

Światełka i jeszcze więcej światełek! Mamy do nich słabość, dlatego po pierwsze obserwujemy Instagrama Gdzie jest Neon, do czego i Was zachęcamy, bo znajdziecie tam naprawdę czadowe rzeczy. A po drugie ta aukcja nas zachwyca i jest chyba idealnym dowodem na to, że w prostocie tkwi siła. Człowiek, którego zdecydowanie nie trzeba przedstawiać. Jesteśmy pod wrażeniem jak przy pomocy ledów można stworzyć taką pracę. 🙂

ODBLASKOWE przypinki Błyskawica i ***** ***

To chyba jeden z najbardziej popularnych znaków i jedno z najbardziej popularnych haseł ostatnich miesięcy w Polsce. Co ja patches zaproponowała zatem do wylicytowania takie oto przypinki. Co do tego, że znajdą się osoby chętne do ich posiadania, nie mamy wątpliwości. Warto także dodać, że paczesy są ręcznie robione – wyhaftowane igłą i nitką. No i oczywiście, świecą się w ciemności.

Duży komplet SERCA z 4 elementów ZĘBATKI żywica

Szaleni Rzemieślnicy, bo sami tak o sobie mówią, mają coś naprawdę wyjątkowego do zaoferowania. Zresztą wszelkie rzeczy, które tworzą właśnie takie są. To co widzicie na zdjęciu powyżej to biżuteria wykonana z zębatek. Dopóki nie natrafiłyśmy na Mad-Artisans na Instagramie, nigdy wcześniej czegoś podobnego nie widziałyśmy. Więc przy okazji tej licytacji dzielimy się tym także z Wami. Musicie przyznać, że jest to nietuzinkowa biżuteria! I taki komplet – wisiorek, kolczyk, pierścionek i bransoletka, jest naprawdę imponującym pomysłem, także na prezent. 🙂

Krótki epizod w serialu 'BrzydUla2′

WOŚP aukcja Brzydula

Tak, przyznajemy się bez bicia! Jesteśmy fankami serialu Brzydula. I tak, czekałyśmy na jego kontynuację! 🙂 Nie mogło być zatem inaczej. Jak tylko zobaczyłyśmy na Instagramie informację o tym, że do wylicytowania jest krótki epizod w Brzyduli, wiedziałyśmy, że nie może go w tym wpisie zabraknąć. 😉 I jak widać, nie jesteśmy jedyne, które pomysł na tę aukcję zachwycił, bo licytacja osiągnęła już naprawdę pokaźną sumę! To co, są tu jacyś chętni, aby poznać Ulę i Marka Dobrzańskich, Violettę albo Bożenkę? Ojeskuuuu, jak nam się podoba ta licytacja!

Taki mały miszmasz, ale mamy nadzieję, że dla każdego coś miłego. 🙂 Poza tym, tu przecież nawet nie chodzi o konkretną licytację, czy to, co dzięki niej możemy zyskać. Najważniejsze w WOŚP jest to, aby pomóc innym. Przy okazji, jeżeli martwicie się, że nie znajdziecie w tym roku osoby z odpowiednio przygotowaną w tym celu puszką, pamiętajcie – wpłaty online na ten cel również są mile widziane. 😉